Asus UL30, UL250, UL80 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UL30Vt
UL30
UL30A
UL30A-A1
UL30A-A2
UL30A-A3B
UL30A-X1
UL30A-X2
UL30A-X3
UL30A-X4
UL30A-X5
UL30A-QX130X
UL30A-QX131X
UL50
UL50AG-A2
UL50Ag-A3B
UL50Vg
UL50Vg-A2
UL50VS-A1B
UL50Vt
UL50Vt-A1
UL50Vt-X1
UL50Vt-XX009X
UL50Vt-XX010x
UL80
Asus UL80Ag-A1
UL80Vt
UL80Vt-A1
UL80Vt-WX009X
UL80Vt-WX010X
UL30
UL30A
UL30A-A1
UL30A-A2
UL30A-A3B
UL30A-X1
UL30A-X2
UL30A-X3
UL30A-X4
UL30A-X5
UL30A-QX130X
UL30A-QX131X
UL50
UL50AG-A2
UL50Ag-A3B
UL50Vg
UL50Vg-A2
UL50VS-A1B
UL50Vt
UL50Vt-A1
UL50Vt-X1
UL50Vt-XX009X
UL50Vt-XX010x
UL80
Asus UL80Ag-A1
UL80Vt
UL80Vt-A1
UL80Vt-WX009X
UL80Vt-WX010X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-UL30
A42-UL50
A42-UL80
A42-UL50
A42-UL80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUL30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038023 |
| Mitat | 271.38 x 50.41 x 27.01mm |
| Korvaa | A42-UL30 / A42-UL50 / A42-UL80 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |