Asus U500VZ, U500VZ-CN032H, UX51 akku 4750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U500VZ
U500VZ-CN032H
UX51
U500VZ-CN032H
UX51
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C42-UX51
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093756 |
| Mitat | 330.27 x 117.18 x 10.62mm |
| Korvaa | C42-UX51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 70.3Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |