Asus,U20, U20A, U20A-A1, 4400 mAh Black
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U20
U20A
U20A-A1
U20A-B1
U20A-B2
U30
U50
U50A
U50Vg
U80
U80A
U80A-RSTM
U80V
U81
U81A
U81A-RX05
U20A
U20A-A1
U20A-B1
U20A-B2
U30
U50
U50A
U50Vg
U80
U80A
U80A-RSTM
U80V
U81
U81A
U81A-RX05
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A31-U20
A31-U80
A32-U20
A32-U50
A32-U80
A33-U50
LOA2011
90-NVA1B2000Y
L062061
LO62061
70-NV61B1100Z
70-NUP1B2100Z
07G016971875
90-NVA1B2000Y
90R-NUP1B2000Y
90R-NV61B2000Y
A31-U80
A32-U20
A32-U50
A32-U80
A33-U50
LOA2011
90-NVA1B2000Y
L062061
LO62061
70-NV61B1100Z
70-NUP1B2100Z
07G016971875
90-NVA1B2000Y
90R-NUP1B2000Y
90R-NV61B2000Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUA31NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040309 |
| Mitat | 206.00 x 47.00 x 30.00mm |
| Korvaa | A31-U20 / A31-U80 / A32-U20 / A32-U50 / A32-U80 / A33-U50 / LOA2011 / 90-NVA1B2000Y / L062061 / LO62061 / 70-NV61B1100Z / 70-NUP1B2100Z / 07G016971875 / 90R-NUP1B2000Y / 90R-NV61B2000Y |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |