Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUX300SL
53,95 €
26,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book TX300
Transformer Book TX300C
TransformerBook TX300CA
Transformer Book TX300C
TransformerBook TX300CA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C21-TX300D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083337 |
| Mitat | 274.96 x 82.53 x 5.82 mm |
| Korvaa | C21-TX300D |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 22.94Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |