Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book T100TAL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00720500, C12N1406
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUT110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121916 |
| Mitat | 181.40 x 97.20 x 3.50mm |
| Korvaa | C12N1406 / 0B200-00720500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 30.8Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |