Asus TF810, TF810C, Vivo Tab TF810 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus TF810, TF810C, Vivo Tab TF810 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUF810SL
38,95 €
19,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
TF810
TF810C
Vivo Tab TF810
TF810C
Vivo Tab TF810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C12-TF810C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUF810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081210 |
| Mitat | 251.31 x 113.64 x 3.67mm |
| Korvaa | C12-TF810C |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 29.23Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |