Asus Taichi 31, Taichi 31 DH51, Taichi 31-CX003H akku 3500mAh
calcActive())">
Asus Taichi 31, Taichi 31 DH51, Taichi 31-CX003H akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT310NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Taichi 31
Taichi 31 DH51
Taichi 31-CX003H
Taichi 31-CX020H
Taichi31-NS51T
Taichi 31 DH51
Taichi 31-CX003H
Taichi 31-CX020H
Taichi31-NS51T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-00270000
90NB0081-S00030
C41-TAICH131
C41-TAICHI31
90NB0081-S00030
C41-TAICH131
C41-TAICHI31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUT310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118596 |
| Korvaa | C41-TAICH131 / 90NB0081-S00030 / C41-TAICHI31 / 0B200-00270000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 52.5Wh |
| Mitat | 306.10 x 120.30 x 7.60 mm |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |