Asus T20 akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
T20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
07G016H21875
SBP-26
SBP-26
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-APT20SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064817 |
| Korvaa | SBP-26 / 07G016H21875 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 65.65 x 43.33 x 5.11mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |