Asus ROG G501VW / C41N1524 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ROG G501VW-BSI7N25
ROG G501VW-FY107T
UX501VW-FY103T
ROG G501VW-FY106T
ROG G501VW-FY124T
ROG G501VW
N501VW-2B
UX501JW
UX501VW
ROG G501VW-FY107T
UX501VW-FY103T
ROG G501VW-FY106T
ROG G501VW-FY124T
ROG G501VW
N501VW-2B
UX501JW
UX501VW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C41N1524
0B200-01250200
0B200-01250200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUG501NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155591 |
| Mitat | 236.68 x 100.10 x 11.15mm |
| Korvaa | C41N1524 / 0B200-01250200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 60.04Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |