Asus Q502L, Q502LA, Q502LA-BBI5T12 akku 4200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q502L
Q502LA
Q502LA-BBI5T12
Q502LA
Q502LA-BBI5T12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00960000
B41N1341
B41N1341
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUQ502NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108177 |
| Mitat | 200.40 x 196.85 x 6.82mm |
| Korvaa | B41N1341 / 0B200-00960000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 63.84Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |