Asus PU500C, PU500CA, PU500X3217CA akku 4000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
PU500C
PU500CA
PU500X3217CA
PU500CA
PU500X3217CA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C21-X502
C31-X502
C31-X502
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX502NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078128 |
| Mitat | 304.10 x 77.07 x 7.94mm |
| Korvaa | C31-X502 / C21-X502 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |