Asus Pegasus X002, Pegasus X003 akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
Pegasus X002
Pegasus X003
Pegasus X003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
X002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUX200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110071 |
| Korvaa | X002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 76.90 x 57.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |