Asus P1801, P1801-B037K, Transformer AiO Tabletin Akku
calcActive())">
Asus P1801, P1801-B037K, Transformer AiO Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUP180SL
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
P1801
P1801-B037K
Transformer AiO
P1801-B037K
Transformer AiO
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-P1801
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP180SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083573 |
| Mitat | 129.20 x 53.70 x 6.30 mm |
| Korvaa | C11-P1801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5130mAh / 18.98Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |