Asus P008, Z581KL, ZenPad 3 8.0 akku 4550mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
P008
Z581KL
ZenPad 3 8.0
Zenpad Z8
ZenPad Z8 XLTE
ZT581KL
Z581KL
ZenPad 3 8.0
Zenpad Z8
ZenPad Z8 XLTE
ZT581KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01970000
C11P1514
C11PP91
M619
C11P1514
C11PP91
M619
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUZ581SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139102 |
| Korvaa | C11PP91 / M619 / C11P1514 / 0B200-01970000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 17.52Wh |
| Mitat | 104.20 x 95.80 x 2.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |