Asus navigaattorin Mypal A630 / Mypal A632 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Asus navigaattorin Mypal A630 / Mypal A632 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-A636XL
19,95 €
Asus navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mypal A630
Mypal A632
Mypal A632N
Mypal A635
Mypal A636
Mypal A636N
Mypal A639
Mypal A632
Mypal A632N
Mypal A635
Mypal A636
Mypal A636N
Mypal A639
Korvattavat Asus navigaattorin alkuperäisakut
SBP-03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-A636XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021582 |
| Korvaa | SBP-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 51.80 x 38.90 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |