Asus N550, N550J, N550X47JS akku 4000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N550
N550J
N550X47JS
N550J
N550X47JS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C41-N550
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUN550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083344 |
| Mitat | 220.12 x 72.90 x 16.10mm |
| Korvaa | C41-N550 / 0B200-00390000 / 0B200-00390100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 60Wh |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |