Asus N46, N56, N76 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N46
N46V
N46VJ
N46VM
N46VZ
N56
N56D
N56DP
N56V
N56VJ
N56VM
N56VZ
N76
N76V
N76VJ
N76VM
N76VZ
N46V
N46VJ
N46VM
N46VZ
N56
N56D
N56DP
N56V
N56VJ
N56VM
N56VZ
N76
N76V
N76VJ
N76VM
N76VZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A31-N56
A32-N56
A33-N56
A32-N56
A33-N56
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUN56NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077794 |
| Mitat | 202.01 x 48.81 x 20.49mm |
| Korvaa | A31-N56 / A32-N56 / A33-N56 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |