Asus ME370TG Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME370TG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-ME370TG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AME390SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098225 |
| Mitat | 136.92 x 65.60 x 3.86 mm |
| Korvaa | C11-ME370TG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.75Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |