Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUP130SL
24,95 €
10,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME137
ME173X
MeMO Pad HD7
ME173X
MeMO Pad HD7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1304
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080800 |
| Mitat | 90.06 x 93.33 x 3.36mm |
| Korvaa | C11P1304 / C11Pn51 / C11PN9H / C11P1326 / 0B200-00800000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |