Asus M7, Z7, Z70 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
M7
Z7
Z70
Z7000
Z7000A
Z7000N
Z7000NE
Z7000V
Z7000VA
Z70A
Z70N
Z70NE
Z70V
Z70VA
Z71
Z7100
Z7100A
Z7100N
Z7100NE
Z7100V
Z71A
Z71N
Z71NE
Z71V
Z7
Z70
Z7000
Z7000A
Z7000N
Z7000NE
Z7000V
Z7000VA
Z70A
Z70N
Z70NE
Z70V
Z70VA
Z71
Z7100
Z7100A
Z7100N
Z7100NE
Z7100V
Z71A
Z71N
Z71NE
Z71V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
70-N9Q1B1100
70-N9QB1100
A42-M7
AS-Z71
70-N9QB1100
A42-M7
AS-Z71
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUM7NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024118 |
| Korvaa | A42-M7 / AS-Z71 / 70-N9Q1B1100 / 70-N9QB1100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 207.00 x 51.00 x 22.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |