Asus Lamborghini, V6, V6000, V6000V, V6V, VX1 akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus Lamborghini, V6, V6000, V6000V, V6V, VX1 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUV6NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Lamborghini VX2
V6
V6000
V6000V
V6V
VX1
V6
V6000
V6000V
V6V
VX1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-V6
90-NAA1B1000
S2691061
90-NAA1B1000S2691061
90-NAA1B1000
S2691061
90-NAA1B1000S2691061
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUV6NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020172 |
| Mitat | 269.90 x 46.35 x 24.10mm |
| Korvaa | A42-V6 / 90-NAA1B1000 / S2691061 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |