Asus kannettavan tietokoneen UX562FA / UX562FA-2G yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX562FA / UX562FA-2G yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF562NB
72,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX562FA
UX562FA-2G
UX562FA-2S
UX562FA-AC023R
UX562FD
ZenBook Flip 15 UX562
ZenBook Flip 15 UX562FA
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC033T
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC034T
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC040T
ZenBook Flip 15 UX562FD
UX562FA-2G
UX562FA-2S
UX562FA-AC023R
UX562FD
ZenBook Flip 15 UX562
ZenBook Flip 15 UX562FA
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC025R
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC033T
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC034T
ZenBook Flip 15 UX562FA-AC040T
ZenBook Flip 15 UX562FD
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03070200
B41N1827
B41N1827
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUF562NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165958 |
| Korvaa | B41N1827 / 0B200-03070200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 53.76Wh |
| Mitat | 201.70 x 190.00 x 8.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |