Asus kannettavan tietokoneen UX480FD UX450FD / ZenBook Pro 14 UX480 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX480FD UX450FD / ZenBook Pro 14 UX480 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX480NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX480FD UX450FD
ZenBook Pro 14 UX480
ZenBook Pro 14 UX480
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02980200
C31N1803
C31N1803
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX480NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165354 |
| Korvaa | C31N1803 / 0B200-02980200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.82Wh |
| Mitat | 196.00 x 113.50 x 7.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |