Asus kannettavan tietokoneen UX370F / UX370UA-0061A7500U yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX370F / UX370UA-0061A7500U yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX372NB
88,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX370F
UX370UA-0061A7500U
UX370UA-C4058T
UX370UA-C4059T
UX370UA-C4060T
UX370UA-C4118T
UX370UA-C4124T
UX370UA-C4125T
UX370UA-C4131T
UX370UA-C4136T
UX370UA-C4160T
UX370UA-C4170T
UX370UA-C4178T
UX370UA-C4181T
UX370UA-C4184T
UX370UA-C4185T
UX370UA-C4195T
UX370UA-C4196T
UX370UA-C4197T
UX370UA-C4210T
UX370UA-C4217T
UX370UA-C4241T
UX370UA-C4256T
UX370UA-C4290T
UX370UA-C4305T
UX370UA-C4308T
UX370UA-C4331T
UX370UA-C4341T
UX370UA-C4347T
UX370UA-C4364T
UX370UA-C4367T
UX370UA-EA294R
UX370UA-EA315R
UX370UA-EA328T
UX370UA-EA346R
UX370UA-EA349T
UX370UA-EA371T
UX370UA-EA373T
UX370UA-EA376R
UX370UAF
UX370UAR
UX370UAR-1B
ZenBook Flip S UX370U
ZenBook Flip S UX370UA
UX370UA-0061A7500U
UX370UA-C4058T
UX370UA-C4059T
UX370UA-C4060T
UX370UA-C4118T
UX370UA-C4124T
UX370UA-C4125T
UX370UA-C4131T
UX370UA-C4136T
UX370UA-C4160T
UX370UA-C4170T
UX370UA-C4178T
UX370UA-C4181T
UX370UA-C4184T
UX370UA-C4185T
UX370UA-C4195T
UX370UA-C4196T
UX370UA-C4197T
UX370UA-C4210T
UX370UA-C4217T
UX370UA-C4241T
UX370UA-C4256T
UX370UA-C4290T
UX370UA-C4305T
UX370UA-C4308T
UX370UA-C4331T
UX370UA-C4341T
UX370UA-C4347T
UX370UA-C4364T
UX370UA-C4367T
UX370UA-EA294R
UX370UA-EA315R
UX370UA-EA328T
UX370UA-EA346R
UX370UA-EA349T
UX370UA-EA371T
UX370UA-EA373T
UX370UA-EA376R
UX370UAF
UX370UAR
UX370UAR-1B
ZenBook Flip S UX370U
ZenBook Flip S UX370UA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02420200
C21N1706
C21N1706
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX372NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164845 |
| Korvaa | C21N1706 / 0B200-02420200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.73Wh |
| Mitat | 207.45 x 183.00 x 5.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |