Asus kannettavan tietokoneen U3100FAL / UX331FAL yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen U3100FAL / UX331FAL yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX172NB
69,95 €
56,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
U3100FAL
UX331FAL
ZenBook 13 UX331FA-A3071T
ZenBook 13 UX331FA-AS51
ZenBook 13 UX331FA-DB71
ZenBook 13 UX331FA-EG002T
Zenbook 13 UX331FA-EG006T
Zenbook 13 UX331FA-EG007T
Zenbook 13 UX331FAL-BS8205E
ZenBook 13 UX331FAL-EG002T
ZenBook 13 UX331FAL-EG003T
ZenBook 13 UX331FAL-EG013R
ZenBook 13 UX331FAL-EG016T
ZenBook 13 UX331FAL-EG017R
ZenBook 13 UX331FAL-EG027R
ZenBook 13 UX331FAL-EG028T
ZenBook 13 UX331FAL-EG033T
ZenBook 13 UX331FAL-EG039T
ZenBook 13 UX331FAL-EG044T
ZenBook 13 UX331FAL-EG048T
ZenBook 13 UX331FAL-EG050T
ZenBook 13 UX331FAL-EG075T
Zenbook 13 UX331FAL-EG501T
ZenBook 13 UX331FNL-DH51T
ZenBook 13 UX331U
ZenBook 13 UX331UA-EG039T
ZenBook 13 UX331UAL-EG003T
ZenBook 13 UX331UAL-EG020TS
ZenBook 13 UX331UAL-EG022R
ZenBook 13 UX331UAL-EG041T
ZenBook 13 UX331UAL-EG050T
ZenBook 13 UX331UAL-EG052T
ZenBook 13 UX331UAL-EG053T
ZenBook 13 UX331UAL-EG106T
ZenBook 13 UX331UAL-EG867T
ZenBook 13 UX331UAL-EG868T
ZenBook 13 UX331UN-EA087T
ZenBook 13 UX331UN-EG002T
Zenbook 13 UX331UN-EG006T
ZenBook 13 UX331UN-EG009T
ZenBook 13 UX331UN-EG011T
ZenBook 13 UX331UN-EG030R
ZenBook 13 UX331UN-EG030T
ZenBook 13 UX331UN-EG078R
ZenBook 13 UX331UN-EG080T
ZenBook 13 UX331UN-EG091T
ZenBook 13 UX331U-NEG103T
ZenBook 13 UX331Un-M00250
ZenBook 13 UX331UN-WS51T
Zenbook UX331FAL-BH71
Zenbook UX331FAL-BS8202T
Zenbook UX331FAL-EG002T
Zenbook UX331FAL-EG006T
Zenbook UX331FAL-EG009T
Zenbook UX331FAL-EG013R
Zenbook UX331FAL-EG013T
Zenbook UX331FAL-EG017R
Zenbook UX331FAL-EG027R
Zenbook UX331FAL-EG028T
UX331FAL
ZenBook 13 UX331FA-A3071T
ZenBook 13 UX331FA-AS51
ZenBook 13 UX331FA-DB71
ZenBook 13 UX331FA-EG002T
Zenbook 13 UX331FA-EG006T
Zenbook 13 UX331FA-EG007T
Zenbook 13 UX331FAL-BS8205E
ZenBook 13 UX331FAL-EG002T
ZenBook 13 UX331FAL-EG003T
ZenBook 13 UX331FAL-EG013R
ZenBook 13 UX331FAL-EG016T
ZenBook 13 UX331FAL-EG017R
ZenBook 13 UX331FAL-EG027R
ZenBook 13 UX331FAL-EG028T
ZenBook 13 UX331FAL-EG033T
ZenBook 13 UX331FAL-EG039T
ZenBook 13 UX331FAL-EG044T
ZenBook 13 UX331FAL-EG048T
ZenBook 13 UX331FAL-EG050T
ZenBook 13 UX331FAL-EG075T
Zenbook 13 UX331FAL-EG501T
ZenBook 13 UX331FNL-DH51T
ZenBook 13 UX331U
ZenBook 13 UX331UA-EG039T
ZenBook 13 UX331UAL-EG003T
ZenBook 13 UX331UAL-EG020TS
ZenBook 13 UX331UAL-EG022R
ZenBook 13 UX331UAL-EG041T
ZenBook 13 UX331UAL-EG050T
ZenBook 13 UX331UAL-EG052T
ZenBook 13 UX331UAL-EG053T
ZenBook 13 UX331UAL-EG106T
ZenBook 13 UX331UAL-EG867T
ZenBook 13 UX331UAL-EG868T
ZenBook 13 UX331UN-EA087T
ZenBook 13 UX331UN-EG002T
Zenbook 13 UX331UN-EG006T
ZenBook 13 UX331UN-EG009T
ZenBook 13 UX331UN-EG011T
ZenBook 13 UX331UN-EG030R
ZenBook 13 UX331UN-EG030T
ZenBook 13 UX331UN-EG078R
ZenBook 13 UX331UN-EG080T
ZenBook 13 UX331UN-EG091T
ZenBook 13 UX331U-NEG103T
ZenBook 13 UX331Un-M00250
ZenBook 13 UX331UN-WS51T
Zenbook UX331FAL-BH71
Zenbook UX331FAL-BS8202T
Zenbook UX331FAL-EG002T
Zenbook UX331FAL-EG006T
Zenbook UX331FAL-EG009T
Zenbook UX331FAL-EG013R
Zenbook UX331FAL-EG013T
Zenbook UX331FAL-EG017R
Zenbook UX331FAL-EG027R
Zenbook UX331FAL-EG028T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02760400
C31N1724
C31N1724
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX172NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164975 |
| Korvaa | C31N1724 / 0B200-02760400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.93Wh |
| Mitat | 247.57 x 103.40 x 8.40mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |