Asus kannettavan tietokoneen ROG Strix G15 G513IH-HN002 / ROG Strix G15 G513IH-HN002T yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ROG Strix G15 G513IH-HN002 / ROG Strix G15 G513IH-HN002T yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUG513NB
87,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ROG Strix G15 G513IH-HN002
ROG Strix G15 G513IH-HN002T
ROG Strix G15 G513IH-HN004
ROG Strix G15 G513IH-HN006
ROG Strix G15 G513IH-HN006T
ROG Strix G15 G513IH-HN008
ROG Strix G15 G513IH-HN008T
ROG Strix G15 G513IH-HN026T
ROG Strix G15 G513IH-HN036T
ROG Strix G15 G513QC
ROG Strix G15 G513QC-HF002T
ROG Strix G15 G513QC-HF061
ROG Strix G15 G513QC-HN001
ROG Strix G15 G513QC-HN008T
ROG Strix G15 G513QC-HN009T
ROG Strix G15 G513QC-HN013T
ROG Strix G15 G513QC-HN014T
ROG Strix G15 G513QC-HN015T
ROG Strix G15 G513QC-HN024T
ROG Strix G15 G513QC-HN033T
ROG Strix G15 G513QC-HN088TS
ROG Strix G15 G513QC-HN093T
ROG Strix G15 G513QC-HN162T
ROG Strix G15 G513QC-R535B6T
ROG Strix G15 G513QC-R735B6T
ROG Strix G15 G513QC-RTX30503
ROG Strix G17 G713QE-HX008T
ROG Strix G17 G713QE-HX009T
ROG STRIX G17 G713QE-HX013
ROG Strix G17 G713QE-HX016
ROG Strix G17 G713QE-HX022
ROG Strix G17 G713QE-HX023
ROG Strix G17 G713QE-HX023T
ROG Strix G17 G713QE-HX024T
ROG Strix G17 G713QE-HX025T
ROG Strix G17 G713QE-HX028
ROG Strix G17 G713QE-HX031
ROG STRIX G17 G713QE-HX042T
ROG Strix G17 G713QE-HX043
ROG Strix G17 G713QE-HX063T
ROG Strix G17 G713QE-HX070T
ROG Strix G17 G713QE-HX1029T
ROG Strix G17 G713QE-RB74
ROG Strix G513IC
ROG Strix G513IH
ROG Strix G513QC
ROG Strix G15 G513IH-HN002T
ROG Strix G15 G513IH-HN004
ROG Strix G15 G513IH-HN006
ROG Strix G15 G513IH-HN006T
ROG Strix G15 G513IH-HN008
ROG Strix G15 G513IH-HN008T
ROG Strix G15 G513IH-HN026T
ROG Strix G15 G513IH-HN036T
ROG Strix G15 G513QC
ROG Strix G15 G513QC-HF002T
ROG Strix G15 G513QC-HF061
ROG Strix G15 G513QC-HN001
ROG Strix G15 G513QC-HN008T
ROG Strix G15 G513QC-HN009T
ROG Strix G15 G513QC-HN013T
ROG Strix G15 G513QC-HN014T
ROG Strix G15 G513QC-HN015T
ROG Strix G15 G513QC-HN024T
ROG Strix G15 G513QC-HN033T
ROG Strix G15 G513QC-HN088TS
ROG Strix G15 G513QC-HN093T
ROG Strix G15 G513QC-HN162T
ROG Strix G15 G513QC-R535B6T
ROG Strix G15 G513QC-R735B6T
ROG Strix G15 G513QC-RTX30503
ROG Strix G17 G713QE-HX008T
ROG Strix G17 G713QE-HX009T
ROG STRIX G17 G713QE-HX013
ROG Strix G17 G713QE-HX016
ROG Strix G17 G713QE-HX022
ROG Strix G17 G713QE-HX023
ROG Strix G17 G713QE-HX023T
ROG Strix G17 G713QE-HX024T
ROG Strix G17 G713QE-HX025T
ROG Strix G17 G713QE-HX028
ROG Strix G17 G713QE-HX031
ROG STRIX G17 G713QE-HX042T
ROG Strix G17 G713QE-HX043
ROG Strix G17 G713QE-HX063T
ROG Strix G17 G713QE-HX070T
ROG Strix G17 G713QE-HX1029T
ROG Strix G17 G713QE-RB74
ROG Strix G513IC
ROG Strix G513IH
ROG Strix G513QC
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03890000
C41N2010
C41N2010
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUG513NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,48 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175414 |
| Korvaa | C41N2010 / 0B200-03890000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 54.18Wh |
| Mitat | 236.00 x 80.60 x 7.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |