Asus kannettavan tietokoneen Q536FD / Q536FD-BI7T15 yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Q536FD / Q536FD-BI7T15 yhteensopiva akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX562NB
101,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q536FD
Q536FD-BI7T15
UX562
UX562FD
UX562FD2G
UX562FD-2G
UX562FD-A1008T
UX562FD-A1017T
UX562FD-A1018T
UX562FD-A1039T
UX562FD-A1054T
UX562FD-A1061TS
UX562FD-EZ010T
UX562FD-EZ012T
UX562FD-EZ013T
UX562FD-EZ019T
UX562FD-EZ021T
UX562FD-EZ022T
UX562FD-EZ044R
UX562FD-EZ050R
UX562FD-EZ055R
UX562FD-EZ058T
UX562FD-EZ068R
UX562FD-EZ073T
UX562FD-EZ078T
UX562FD-EZ081T
UX562FD-EZ083T
UX562FDX
UX562FDX-A1005R
UX562FDX-A1007R
UX562FDX-A1008T
UX562FDX-A1016T
UX562FDX-A1030T
UX562FDX-A1035T
UX562FDX-EZ002T
UX562FDX-EZ015T
UX562FDX-EZ023R
UX562FDX-EZ029T
UX562FDX-EZ031T
UX562FDX-EZ040T
UX562FN
Zenbook Flip 15 UX562FD-A1003T
ZenBook Flip 15 UX562FD-A1004T
ZenBook Flip 15 UX562FD-A1011T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ077T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ078T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ081T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FDX
Q536FD-BI7T15
UX562
UX562FD
UX562FD2G
UX562FD-2G
UX562FD-A1008T
UX562FD-A1017T
UX562FD-A1018T
UX562FD-A1039T
UX562FD-A1054T
UX562FD-A1061TS
UX562FD-EZ010T
UX562FD-EZ012T
UX562FD-EZ013T
UX562FD-EZ019T
UX562FD-EZ021T
UX562FD-EZ022T
UX562FD-EZ044R
UX562FD-EZ050R
UX562FD-EZ055R
UX562FD-EZ058T
UX562FD-EZ068R
UX562FD-EZ073T
UX562FD-EZ078T
UX562FD-EZ081T
UX562FD-EZ083T
UX562FDX
UX562FDX-A1005R
UX562FDX-A1007R
UX562FDX-A1008T
UX562FDX-A1016T
UX562FDX-A1030T
UX562FDX-A1035T
UX562FDX-EZ002T
UX562FDX-EZ015T
UX562FDX-EZ023R
UX562FDX-EZ029T
UX562FDX-EZ031T
UX562FDX-EZ040T
UX562FN
Zenbook Flip 15 UX562FD-A1003T
ZenBook Flip 15 UX562FD-A1004T
ZenBook Flip 15 UX562FD-A1011T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ077T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ078T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FD-EZ081T
ZENBOOK FLIP 15 UX562FDX
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03070000
C41N1809
C41N1809
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX562NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154211 |
| Korvaa | C41N1809 / 0B200-03070000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 56.98Wh |
| Mitat | 227.90 x 98.40 x 7.30mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |