Asus kannettavan tietokoneen Q504U / Q504UA yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Q504U / Q504UA yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-AUG504NB
66,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q504U
Q504UA
Q504UA-BBI5T12
Q504UA-BHI5T13
Q504UA-BHI7T21
Q504UA-BI5T26
Q504UAK
Q534UA
UX560UA
UX560UA-1B
UX560UAK
Zenbook Flip UX560
ZenBook Flip UX560UA
ZenBook Flip UX560UA-FZ014T
ZenBook Flip UX560UA-FZ015T
ZenBook Flip UX560UA-FZ016T
ZenBook Flip UX560UA-FZ017T
ZenBook Flip UX560UA-FZ018T
ZenBook Flip UX560UA-FZ019T
ZenBook Flip UX560UA-FZ020T
ZenBook Flip UX560UA-FZ021T
Zenbook UX560UA
Q504UA
Q504UA-BBI5T12
Q504UA-BHI5T13
Q504UA-BHI7T21
Q504UA-BI5T26
Q504UAK
Q534UA
UX560UA
UX560UA-1B
UX560UAK
Zenbook Flip UX560
ZenBook Flip UX560UA
ZenBook Flip UX560UA-FZ014T
ZenBook Flip UX560UA-FZ015T
ZenBook Flip UX560UA-FZ016T
ZenBook Flip UX560UA-FZ017T
ZenBook Flip UX560UA-FZ018T
ZenBook Flip UX560UA-FZ019T
ZenBook Flip UX560UA-FZ020T
ZenBook Flip UX560UA-FZ021T
Zenbook UX560UA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02010100
B41N1532
B41N1532
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUG504NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155607 |
| Korvaa | B41N1532 / 0B200-02010100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 47.12Wh |
| Mitat | 206.50 x 184.45 x 7.05mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |