Asus kannettavan tietokoneen Q324CA / UX360CA yhteensopiva akku 4550mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Q324CA / UX360CA yhteensopiva akku 4550mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX528NB
62,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q324CA
UX360CA
UX360CA-1A
UX360CA-1B
UX360CA-C4008T
UX360CA-C4028T
UX360CA-C4041T
UX360CA-FC060T
UX360CAK
UX360CA-UBM1T
ZenBook Flip UX360CA
ZenBook Flip UX360CA-C4003T
ZenBook Flip UX360CA-C4004R
ZenBook Flip UX360CA-C4004T
ZenBook Flip UX360CA-C4008T
ZenBook Flip UX360CA-C4011T
ZenBook Flip UX360CA-C4017T
ZenBook Flip UX360CA-C4018T
ZenBook Flip UX360CA-C4019T
ZenBook Flip UX360CA-C4020T
ZenBook Flip UX360CA-C4021T
ZenBook Flip UX360CA-C4028T
ZenBook Flip UX360CA-C4044T
ZenBook Flip UX360CA-C4050T
ZenBook Flip UX360CA-C4055T
ZenBook Flip UX360CA-C4069T
ZenBook Flip UX360CA-C4179T
ZenBook Flip UX360CA-C4181T
ZenBook Flip UX360CA-C4183T
ZenBook Flip UX360CA-C4184T
ZenBook Flip UX360CA-C4215T
ZenBook Flip UX360CA-C4227T
ZenBook Flip UX360CA-C4231T
ZenBook Flip UX360CA-C4232T
ZenBook Flip UX360CA-DBM2T
ZenBook Flip UX360CA-DQ005T
ZenBook Flip UX360CA-DQ023T
ZenBook Flip UX360CA-DQ198T
ZenBook Flip UX360CA-DQ230T
ZenBook Flip UX360CA-FC060T
Zenbook UX360CA
Zenbook UX360CA-UBM1T
UX360CA
UX360CA-1A
UX360CA-1B
UX360CA-C4008T
UX360CA-C4028T
UX360CA-C4041T
UX360CA-FC060T
UX360CAK
UX360CA-UBM1T
ZenBook Flip UX360CA
ZenBook Flip UX360CA-C4003T
ZenBook Flip UX360CA-C4004R
ZenBook Flip UX360CA-C4004T
ZenBook Flip UX360CA-C4008T
ZenBook Flip UX360CA-C4011T
ZenBook Flip UX360CA-C4017T
ZenBook Flip UX360CA-C4018T
ZenBook Flip UX360CA-C4019T
ZenBook Flip UX360CA-C4020T
ZenBook Flip UX360CA-C4021T
ZenBook Flip UX360CA-C4028T
ZenBook Flip UX360CA-C4044T
ZenBook Flip UX360CA-C4050T
ZenBook Flip UX360CA-C4055T
ZenBook Flip UX360CA-C4069T
ZenBook Flip UX360CA-C4179T
ZenBook Flip UX360CA-C4181T
ZenBook Flip UX360CA-C4183T
ZenBook Flip UX360CA-C4184T
ZenBook Flip UX360CA-C4215T
ZenBook Flip UX360CA-C4227T
ZenBook Flip UX360CA-C4231T
ZenBook Flip UX360CA-C4232T
ZenBook Flip UX360CA-DBM2T
ZenBook Flip UX360CA-DQ005T
ZenBook Flip UX360CA-DQ023T
ZenBook Flip UX360CA-DQ198T
ZenBook Flip UX360CA-DQ230T
ZenBook Flip UX360CA-FC060T
Zenbook UX360CA
Zenbook UX360CA-UBM1T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-00730200
C31N1528
C31N1528
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX528NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165255 |
| Korvaa | C31N1528 / 0B200-00730200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 52.55Wh |
| Mitat | 309.00 x 135.20 x 4.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |