Asus kannettavan tietokoneen ProArt StudioBook Pro X W730G5 / ProArt StudioBook Pro X W730G5 yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ProArt StudioBook Pro X W730G5 / ProArt StudioBook Pro X W730G5 yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-AUW730NB
94,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt Studiobook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
StudioBook Pro X W730
StudioBook Pro X W730G5T
W730
W730G5T
W730G5T-AV009T
W730G5T-AV010R
W730G5T-AV011T
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt Studiobook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
ProArt StudioBook Pro X W730G5
StudioBook Pro X W730
StudioBook Pro X W730G5T
W730
W730G5T
W730G5T-AV009T
W730G5T-AV010R
W730G5T-AV011T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03460100
C32N1838
C32N1838
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUW730NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,48 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166009 |
| Korvaa | C32N1838 / 0B200-03460100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 91.84Wh |
| Mitat | 320.40 x 96.50 x 13.65mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |