Asus kannettavan tietokoneen P3540FA / p3540fa-0091a8265u yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen P3540FA / p3540fa-0091a8265u yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX433NB
67,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P3540FA
p3540fa-0091a8265u
p3540fa-0101a8565u
P3540FA-BQ0034
P3540FA-BQ0067R
P3540FA-BQ0072R
P3540FA-BQ0079R
P3540FA-BR0142R
p3540fa-ej00056r
p3540fa-ej0056r
p3540fa-ej0058r
P3548FA
P574FA
PE574FA
Pro3548FA
Pro574FA
PX574FA
ZenBook 14 UX433FA-A5232R
ZenBook 14 UX433FA-A6168R
Zenbook 14 UX433FN-A5802T
Zenbook 14 UX433FN-N5230R
Zenbook 14 UX433FQ-A5032R
ZenBook 14 UX433FQ-A5032T
ZenBook 14 UX433FQ-A5033R
ZenBook 14 UX433FQ-A5081T
Zenbook 14 UX433FQ-A5105R
Zenbook 14 UX433FQ-A5107R
Zenbook 14 UX433FQ-AI109T
ZenBook 14 UX434FQ-AI116T
Zenbook Flip 13 UX362FA-BP8203
Zenbook Flip 13 UX362FA-BP8505
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL046T
Zenbook Flip 13 UX362FA-EL090T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL094T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL098T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL128T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL148T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL205R
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL205T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL206T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL221T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL224T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL225R
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL226T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL254T
Zenbook FLIP 13 UX362FA-EL277T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL308T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL501T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL701T
ZenBook Flip 13-UX362FA-EL217T
Zenbook Flip13 UX362FA-EL969T
ZenBook UX430UA-GV445T
ZenBook UX430UA-GV569T
Zenbook UX430UQ-GV045T
Zenbook UX430UQ-GV082T
ZenBook UX430UQ-GV235R
p3540fa-0091a8265u
p3540fa-0101a8565u
P3540FA-BQ0034
P3540FA-BQ0067R
P3540FA-BQ0072R
P3540FA-BQ0079R
P3540FA-BR0142R
p3540fa-ej00056r
p3540fa-ej0056r
p3540fa-ej0058r
P3548FA
P574FA
PE574FA
Pro3548FA
Pro574FA
PX574FA
ZenBook 14 UX433FA-A5232R
ZenBook 14 UX433FA-A6168R
Zenbook 14 UX433FN-A5802T
Zenbook 14 UX433FN-N5230R
Zenbook 14 UX433FQ-A5032R
ZenBook 14 UX433FQ-A5032T
ZenBook 14 UX433FQ-A5033R
ZenBook 14 UX433FQ-A5081T
Zenbook 14 UX433FQ-A5105R
Zenbook 14 UX433FQ-A5107R
Zenbook 14 UX433FQ-AI109T
ZenBook 14 UX434FQ-AI116T
Zenbook Flip 13 UX362FA-BP8203
Zenbook Flip 13 UX362FA-BP8505
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL046T
Zenbook Flip 13 UX362FA-EL090T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL094T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL098T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL128T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL148T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL205R
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL205T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL206T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL221T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL224T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL225R
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL226T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL254T
Zenbook FLIP 13 UX362FA-EL277T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL308T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL501T
ZenBook Flip 13 UX362FA-EL701T
ZenBook Flip 13-UX362FA-EL217T
Zenbook Flip13 UX362FA-EL969T
ZenBook UX430UA-GV445T
ZenBook UX430UA-GV569T
Zenbook UX430UQ-GV045T
Zenbook UX430UQ-GV082T
ZenBook UX430UQ-GV235R
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03330200
0B200-03630000
C31N1831
0B200-03630000
C31N1831
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX433NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165972 |
| Korvaa | C31N1831 / 0B200-03330200 / 0B200-03630000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.93Wh |
| Mitat | 284.34 x 93.30 x 7.45mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |