Asus kannettavan tietokoneen P1440FA / P1440FA-3410 yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen P1440FA / P1440FA-3410 yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP144NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P1440FA
P1440FA-3410
P1440FA-3410ZH
P1440FA-5810Z
P1440FA-FA0080
P1440FA-FA0172R
P1440FA-FA0241R
P1440FA-FA0361R
P1440FA-FA0405R
P1440FA-FA0411R
P1440FA-FA0412
P1440FA-FA0420T
P1440FA-FA0630R
P1440FA-FA0800
P1440FA-FA0906R
P1440FA-FA1007R
P1440FA-FA1008R
P1440FA-FQ0025R
P1440FA-FQ0086T
P1440fa-FQ0151R
P1440fa-FQ0152R
P1440FA-FQ0226
P1440FA-FQ0352R
P1440FA-FQ0401
P1440FA-FQ0402
P1440fa-FQ3410T
P1440FA-FQ3420T
P1440FA-FQ5410T
P1440fa-FQ5420T
P1448FB
P434FB
PE434FB
PRO434FB
PX434FB
P1440FA-3410
P1440FA-3410ZH
P1440FA-5810Z
P1440FA-FA0080
P1440FA-FA0172R
P1440FA-FA0241R
P1440FA-FA0361R
P1440FA-FA0405R
P1440FA-FA0411R
P1440FA-FA0412
P1440FA-FA0420T
P1440FA-FA0630R
P1440FA-FA0800
P1440FA-FA0906R
P1440FA-FA1007R
P1440FA-FA1008R
P1440FA-FQ0025R
P1440FA-FQ0086T
P1440fa-FQ0151R
P1440fa-FQ0152R
P1440FA-FQ0226
P1440FA-FQ0352R
P1440FA-FQ0401
P1440FA-FQ0402
P1440fa-FQ3410T
P1440FA-FQ3420T
P1440FA-FQ5410T
P1440fa-FQ5420T
P1448FB
P434FB
PE434FB
PRO434FB
PX434FB
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B110-00480100
A41N1702-1
A41N1702-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP144NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161127 |
| Korvaa | A41N1702-1 / 0B110-00480100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 40.32Wh |
| Mitat | 266.30 x 35.60 x 18.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |