Asus kannettavan tietokoneen N580 / N580GD yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen N580 / N580GD yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX580NB
67,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N580
N580GD
N580GD-DB74
N580GD-DM230T
N580GD-E4047T
N580GD-E4171T
N580GD-E4189T
N580GD-E4288T
N580GD-E4382T
N580GD-E4405T
N580GD-FI018T
N580VD
N580VD-DM027T
N580VD-DM028T
N580VD-DM039T
N580VD-DM139T
N580VD-DM527T
N580VD-DM651T
N580VD-E4380R
N580VD-FI024T
N580VD-FI033T
N580VD-FI506T
N580VD-FY246T
N580VD-FY252T
N580VD-FY255T
N580VD-FY256T
N580VN
NX580VD7300
NX580VD7700
VivoBook Pro 15
X580
X580GD
X580GD-1A
X580GD-1B
X580GD-9A
X580VD
X580VD-007
X580VD-1A
X580VD-1B
X580VD-9A
X580VD-9B
X580VN
X580VN-1A
X580VN-1B
N580GD
N580GD-DB74
N580GD-DM230T
N580GD-E4047T
N580GD-E4171T
N580GD-E4189T
N580GD-E4288T
N580GD-E4382T
N580GD-E4405T
N580GD-FI018T
N580VD
N580VD-DM027T
N580VD-DM028T
N580VD-DM039T
N580VD-DM139T
N580VD-DM527T
N580VD-DM651T
N580VD-E4380R
N580VD-FI024T
N580VD-FI033T
N580VD-FI506T
N580VD-FY246T
N580VD-FY252T
N580VD-FY255T
N580VD-FY256T
N580VN
NX580VD7300
NX580VD7700
VivoBook Pro 15
X580
X580GD
X580GD-1A
X580GD-1B
X580GD-9A
X580VD
X580VD-007
X580VD-1A
X580VD-1B
X580VD-9A
X580VD-9B
X580VN
X580VN-1A
X580VN-1B
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02580000
0B200-02580100
0B200-02580200
C31N1636
0B200-02580100
0B200-02580200
C31N1636
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX580NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,49 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152583 |
| Korvaa | C31N1636 / 0B200-02580000 / 0B200-02580100 / 0B200-02580200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.53Wh |
| Mitat | 263.30 x 79.50 x 9.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |