Asus kannettavan tietokoneen N501L / UX501VW-F1020 yhteensopiva akku 8200mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen N501L / UX501VW-F1020 yhteensopiva akku 8200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUL501NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N501L
UX501VW-F1020
UX501VW-FY010T
UX501VW-FY057R
UX501VW-FY062T
UX501VW-FY102R
UX501VW-FY144T
UX501VW-FY145T
Zenbook Pro UX501VW
Zenbook Pro UX501VW-DS71T
Zenbook Pro UX501VW-FI094R
Zenbook Pro UX501VW-FJ044T
Zenbook Pro UX501VW-FJ098T
Zenbook Pro UX501VW-US71T
ZenBook UX501VW
ZenBook UX501VW-FJ006T
ZenBook UX501VW-FJ128T
ZenBook UX501VW-FY010T
ZenBook UX501VW-FY057R
ZenBook UX501VW-FY062T
ZenBook UX501VW-FY102R
ZenBook UX501VW-FY144T
ZenBook UX501VW-FY145T
UX501VW-F1020
UX501VW-FY010T
UX501VW-FY057R
UX501VW-FY062T
UX501VW-FY102R
UX501VW-FY144T
UX501VW-FY145T
Zenbook Pro UX501VW
Zenbook Pro UX501VW-DS71T
Zenbook Pro UX501VW-FI094R
Zenbook Pro UX501VW-FJ044T
Zenbook Pro UX501VW-FJ098T
Zenbook Pro UX501VW-US71T
ZenBook UX501VW
ZenBook UX501VW-FJ006T
ZenBook UX501VW-FJ128T
ZenBook UX501VW-FY010T
ZenBook UX501VW-FY057R
ZenBook UX501VW-FY062T
ZenBook UX501VW-FY102R
ZenBook UX501VW-FY144T
ZenBook UX501VW-FY145T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-01250300
C32N1523
C32N1523
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUL501NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165248 |
| Korvaa | C32N1523 / 0B200-01250300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 93.48Wh |
| Mitat | 332.80 x 100.24 x 10.36mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |