Asus kannettavan tietokoneen GM501GM / GM501GM-0021A8750H yhteensopiva akku 3550mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen GM501GM / GM501GM-0021A8750H yhteensopiva akku 3550mAh
In stock
- SKU
- CS-AUM501NB
67,95 €
54,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GM501GM
GM501GM-0021A8750H
GM501GM-EI003T
GM501GM-ei004T
GM501GM-EI005T
GM501GM-EI007T
GM501GM-EI008T
GM501GM-EI017T
GM501GM-EI021T
GM501GM-EI028T
GM501GM-EI029T
GM501GM-EI031T
GM501GM-ei039T
GM501GM-WS74
GM501GS
GM501GS-0021A8750H
GM501GS-EI001T
GM501GS-EI004T
GM501GS-EI012T
GM501GS-EI013T
GM501GS-EI014T
GM501GS-EI015T
GM501GS-EI017T
GM501GS-EI018T
GM501GS-EI023T
GM501GS-EI024T
GM501GS-EI027T
GM501GS-EI028T
GM501GS-EI030T
GM501GS-XS74
ROG Zephyrus M GM501
ROG Zephyrus M GM501GS-EI003T
ROG Zephyrus M GM501GS-EI005T
ROG Zephyrus M GM501GS-US74
Zephyrus M GM501
GM501GM-0021A8750H
GM501GM-EI003T
GM501GM-ei004T
GM501GM-EI005T
GM501GM-EI007T
GM501GM-EI008T
GM501GM-EI017T
GM501GM-EI021T
GM501GM-EI028T
GM501GM-EI029T
GM501GM-EI031T
GM501GM-ei039T
GM501GM-WS74
GM501GS
GM501GS-0021A8750H
GM501GS-EI001T
GM501GS-EI004T
GM501GS-EI012T
GM501GS-EI013T
GM501GS-EI014T
GM501GS-EI015T
GM501GS-EI017T
GM501GS-EI018T
GM501GS-EI023T
GM501GS-EI024T
GM501GS-EI027T
GM501GS-EI028T
GM501GS-EI030T
GM501GS-XS74
ROG Zephyrus M GM501
ROG Zephyrus M GM501GS-EI003T
ROG Zephyrus M GM501GS-EI005T
ROG Zephyrus M GM501GS-US74
Zephyrus M GM501
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02900000
4ICP7/48/70
C41N1727
4ICP7/48/70
C41N1727
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUM501NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152712 |
| Korvaa | C41N1727 / 0B200-02900000 / 4ICP7/48/70 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3550mAh / 54.67Wh |
| Mitat | 208.32 x 107.00 x 6.80mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |