Asus kannettavan tietokoneen GL503VS / ROG Strix GL503VS-0041A7700HQ yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen GL503VS / ROG Strix GL503VS-0041A7700HQ yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-AUL503NB
66,95 €
55,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GL503VS
ROG Strix GL503VS-0041A7700HQ
ROG Strix GL503VS-DH74
ROG Strix GL503VS-EI001T
ROG Strix GL503VS-EI005T
ROG Strix GL503VS-EI007T
ROG Strix GL503VS-EI010T
ROG Strix GL503VS-EI011T
ROG Strix GL503VS-EI012T
ROG Strix GL503VS-EI016T
ROG Strix GL503VS-EI018T
ROG Strix GL503VS-EI022T
ROG Strix GL503VS-EI028T
ROG Strix GL503VS-EI032T
ROG Strix GL503VS-EI033T
ROG Strix GL503VS-EI034T
ROG Strix GL503VS-EI037T
ROG Strix GL503VS-EI038
ROG Strix GL503VS-EI038T
ROG Strix GL503VS-EI042T
ROG Strix GL503VS-EI044T
ROG Strix GL503VS-EI049T
ROG Strix GL503VS-EI067T
ROG Strix GL503VS-EI068T
ROG Strix GL503VS-EI071T
ROG Strix GL503VS-EI076T
ROG Strix GL503VS-EI081T
ROG Strix GL503VS-EI083T
ROG Strix GL503VS-EI092T
ROG Strix GL503VS-HM328T
ROG Strix SCAR Edition GL503VS
ROG Strix GL503VS-0041A7700HQ
ROG Strix GL503VS-DH74
ROG Strix GL503VS-EI001T
ROG Strix GL503VS-EI005T
ROG Strix GL503VS-EI007T
ROG Strix GL503VS-EI010T
ROG Strix GL503VS-EI011T
ROG Strix GL503VS-EI012T
ROG Strix GL503VS-EI016T
ROG Strix GL503VS-EI018T
ROG Strix GL503VS-EI022T
ROG Strix GL503VS-EI028T
ROG Strix GL503VS-EI032T
ROG Strix GL503VS-EI033T
ROG Strix GL503VS-EI034T
ROG Strix GL503VS-EI037T
ROG Strix GL503VS-EI038
ROG Strix GL503VS-EI038T
ROG Strix GL503VS-EI042T
ROG Strix GL503VS-EI044T
ROG Strix GL503VS-EI049T
ROG Strix GL503VS-EI067T
ROG Strix GL503VS-EI068T
ROG Strix GL503VS-EI071T
ROG Strix GL503VS-EI076T
ROG Strix GL503VS-EI081T
ROG Strix GL503VS-EI083T
ROG Strix GL503VS-EI092T
ROG Strix GL503VS-HM328T
ROG Strix SCAR Edition GL503VS
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02730000
0B200-02730300
C41N1709
0B200-02730300
C41N1709
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUL503NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164883 |
| Korvaa | C41N1709 / 0B200-02730000 / 0B200-02730300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 60.8Wh |
| Mitat | 214.10 x 93.25 x 8.74mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |