Asus kannettavan tietokoneen F302LA-FN067H / F302LA-FN113T yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen F302LA-FN067H / F302LA-FN113T yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF302NB
59,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
F302LA-FN067H
F302LA-FN113T
F302LA-FN186T
F302LJ-R4051H
F302LJ-R4052H
F302UA-FN033T
F302UA-R4261T
P302L
P302LA
P302UA-FN069R
P302UA-FN070R
P302UA-R4273T
P302UJ
R301LA-FN011H
R301LA-FN074D
R301LA-FN111H
R301LA-FN124H
R301LA-FN185T
R301LA-FN238T
R301LA-R4144T
R301LJ
R301LJ-FN105T
R301LJ-FN119T
R301LJ-R4031P
R301UA-FN005T
R301UA-FN092T
R301UA-FN107T
R301UA-FN115T
R301UA-R4217T
R301UA-R4270T
R301UV-FN026T
R301UV-FN037T
R301UV-FN061T
X302LA_C-1A
X302LA-FN002H
X302LA-FN015H
X302LA-FN049H
X302LA-FN177T
X302LJ-FN081H
X302LJ-FN113T
X302UA-1B
X302UA-FN054
X302UA-FN257T
X302UA-R4269T
X302UJ-1A
X302UJ-FN005T
F302LA-FN113T
F302LA-FN186T
F302LJ-R4051H
F302LJ-R4052H
F302UA-FN033T
F302UA-R4261T
P302L
P302LA
P302UA-FN069R
P302UA-FN070R
P302UA-R4273T
P302UJ
R301LA-FN011H
R301LA-FN074D
R301LA-FN111H
R301LA-FN124H
R301LA-FN185T
R301LA-FN238T
R301LA-R4144T
R301LJ
R301LJ-FN105T
R301LJ-FN119T
R301LJ-R4031P
R301UA-FN005T
R301UA-FN092T
R301UA-FN107T
R301UA-FN115T
R301UA-R4217T
R301UA-R4270T
R301UV-FN026T
R301UV-FN037T
R301UV-FN061T
X302LA_C-1A
X302LA-FN002H
X302LA-FN015H
X302LA-FN049H
X302LA-FN177T
X302LJ-FN081H
X302LJ-FN113T
X302UA-1B
X302UA-FN054
X302UA-FN257T
X302UA-R4269T
X302UJ-1A
X302UJ-FN005T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-01360100
C21N1423
C21N1423
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUF302NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152729 |
| Korvaa | C21N1423 / 0B200-01360100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 307.80 x 82.80 x 7.50mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |