Asus kannettavan tietokoneen C223NA / C223NA-1A yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen C223NA / C223NA-1A yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB203NB
63,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C223NA
C223NA-1A
C223NA-1B
ChromeBook C223NA
ChromeBook C223NA-DH02
ChromeBook C223NA-GJ0002
ChromeBook C223NA-GJ0006
ChromeBook C223NA-GJ0007
ChromeBook C223NA-GJ0014
ChromeBook C223NA-GJ0025
ChromeBook C223NA-GJ0029
ChromeBook C223NA-GJ0044
CHROMEBOOK C223NA-GJ0049
E203MAH-FD004T
E203MAH-FD005T
E203MAH-FD006
E203MAH-FD011
E203MAH-FD011T
E203MAH-FD012T
E203MAH-FD013T
E203MAH-FD015
E203MAH-FD016T
E203MAH-FD411T
E203MAH-FD412T
VivoBook E12 E203NA-FD020TS
VivoBook E12 E203NA-FD048T
VivoBook E12 E203NA-FD088T
Vivobook E203NA-FD026T
C223NA-1A
C223NA-1B
ChromeBook C223NA
ChromeBook C223NA-DH02
ChromeBook C223NA-GJ0002
ChromeBook C223NA-GJ0006
ChromeBook C223NA-GJ0007
ChromeBook C223NA-GJ0014
ChromeBook C223NA-GJ0025
ChromeBook C223NA-GJ0029
ChromeBook C223NA-GJ0044
CHROMEBOOK C223NA-GJ0049
E203MAH-FD004T
E203MAH-FD005T
E203MAH-FD006
E203MAH-FD011
E203MAH-FD011T
E203MAH-FD012T
E203MAH-FD013T
E203MAH-FD015
E203MAH-FD016T
E203MAH-FD411T
E203MAH-FD412T
VivoBook E12 E203NA-FD020TS
VivoBook E12 E203NA-FD048T
VivoBook E12 E203NA-FD088T
Vivobook E203NA-FD026T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03040000
2ICP4/59/134
C21N1807
2ICP4/59/134
C21N1807
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB203NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155799 |
| Korvaa | C21N1807 / 0B200-03040000 / 2ICP4/59/134 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.73Wh |
| Mitat | 217.10 x 154.58 x 6.50mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |