Asus kannettavan tietokoneen C204MA-1A / C204MA-BU0005 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen C204MA-1A / C204MA-BU0005 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC214NB
69,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C204MA-1A
C204MA-BU0005
C204MA-BU0010
C204MA-GJ0003
C204MA-GJ0023
C204MA-YS02-GR
C214MA-BU0003
C214MA-BU0038
C214MA-BW0024
C214MA-BW0077
C214MA-YS02T
Chromebook C204MA
Chromebook C204MA-1A
Chromebook C204MA-BU0005
Chromebook C204MA-BU0010
Chromebook C204MA-BU0030
Chromebook C204MA-BU1430
Chromebook C204MA-GJ0003
Chromebook C204MA-GJ0023
Chromebook C204MA-GJ0074
Chromebook C204MA-GJ0080
Chromebook Flip C214MA
Chromebook Flip C214MA-BW0077
Chromebook Flip C214MA-YS02T
C204MA-BU0005
C204MA-BU0010
C204MA-GJ0003
C204MA-GJ0023
C204MA-YS02-GR
C214MA-BU0003
C214MA-BU0038
C214MA-BW0024
C214MA-BW0077
C214MA-YS02T
Chromebook C204MA
Chromebook C204MA-1A
Chromebook C204MA-BU0005
Chromebook C204MA-BU0010
Chromebook C204MA-BU0030
Chromebook C204MA-BU1430
Chromebook C204MA-GJ0003
Chromebook C204MA-GJ0023
Chromebook C204MA-GJ0074
Chromebook C204MA-GJ0080
Chromebook Flip C214MA
Chromebook Flip C214MA-BW0077
Chromebook Flip C214MA-YS02T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03370000
0B200-03370100
C31N1836
C31N1836-1
0B200-03370100
C31N1836
C31N1836-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUC214NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165996 |
| Korvaa | C31N1836 / C31N1836-1 / 0B200-03370000 / 0B200-03370100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 40.43Wh |
| Mitat | 225.00 x 153.85 x 6.12mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |