Apple langattomien kuulokkeiden AirPods 3 Charging Case yhteensopiva akku 370mAh
calcActive())">
Apple langattomien kuulokkeiden AirPods 3 Charging Case yhteensopiva akku 370mAh
In stock
- SKU
- CS-APR300SL
18,95 €
15,95 €
Apple langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AirPods 3 Charging Case
Korvattavat Apple langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
A2793
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-APR300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199311 |
| Korvaa | A2793 |
| Kapasiteetti (mAh) | 370mAh / 1.41Wh |
| Mitat | 35.20 x 20.40 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |