Apple iPhone Xr yhteensopiva akku 2900 mAh
calcActive())">
Apple iPhone Xr yhteensopiva akku 2900 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH830SL
22,95 €
20,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
A1984
A2105
A2106
A2108
iPhone 11.8
iPhone XR
A2105
A2106
A2108
iPhone 11.8
iPhone XR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00468
616-00471
616-00471
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140191 |
| Korvaa | 616-00471 / 616-00468 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 101.34 x 44.32 x 4.16mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |