Apple iPhone X yhteensopiva akku 2700 mAh
calcActive())">
Apple iPhone X yhteensopiva akku 2700 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH820SL
29,95 €
27,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00351
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131410 |
| Korvaa | 616-00351 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.31Wh |
| Mitat | 96.50 x 57.20 x 4.22mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |