Apple iPhone 8 plus yhteensopiva akku 2690 mAh
calcActive())">
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 8 plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00367
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131403 |
| Korvaa | 616-00367 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2690mAh / 10.28Wh |
| Mitat | 108.80 x 49.30 x 3.28mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |