Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
calcActive())">
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH700SL
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 7
Huom: Osta mukaan myös akun kiinnitysteippi, tämä ei tule akun mukana:
https://www.akkukauppa.com/iphone-6-7-8-se-2-akun-teippi-kiinnitysteippi-akkuteippi.html
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00255
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120865 |
| Korvaa | 616-00255 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1960mAh / 7.45Wh |
| Mitat | 93.00 x 37.70 x 3.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |