Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
calcActive())">
Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
In stock
- SKU
- CS-IPH612SL
18,95 €
14,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 6S Plus
A1634
A1687
A1690
A1699
A1634
A1687
A1690
A1699
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00042
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH612SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108757 |
| Korvaa | 616-00042 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 10.45Wh |
| Mitat | 119.50 x 48.40 x 3.17mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |