Apple iPadin iPad Pro 12.9 2021 / iPad Pro 5th Gen 12.9 2021 yhteensopiva akku 10500mAh
calcActive())">
Apple iPadin iPad Pro 12.9 2021 / iPad Pro 5th Gen 12.9 2021 yhteensopiva akku 10500mAh
In stock
- SKU
- CS-IPA387SL
106,95 €
Apple iPadin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
iPad Pro 12.9 2021
iPad Pro 5th Gen 12.9 2021
A2378
A2461
A2379
A2462
iPad Pro 5th Gen 12.9 2021
A2378
A2461
A2379
A2462
Korvattavat Apple iPadin alkuperäisakut
A2387
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPadin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
| SKU | CS-IPA387SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181804 |
| Korvaa | A2387 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10500mAh / 40.11Wh |
| Mitat | 200.00 x 181.00 x 2.80mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |