Apple iPadin iPad Pro 11 2021 / iPad Pro 11 3rd Gen 2021 yhteensopiva akku 7600mAh
calcActive())">
Apple iPadin iPad Pro 11 2021 / iPad Pro 11 3rd Gen 2021 yhteensopiva akku 7600mAh
In stock
- SKU
- CS-IPA369SL
42,95 €
37,95 €
Apple iPadin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
iPad Pro 11 2021
iPad Pro 11 3rd Gen 2021
A2377
A2460
A2459
A2301
iPad Pro 11 3rd Gen 2021
A2377
A2460
A2459
A2301
Korvattavat Apple iPadin alkuperäisakut
A2369
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPadin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
| SKU | CS-IPA369SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,78 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181828 |
| Korvaa | A2369 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7600mAh / 28.73Wh |
| Mitat | 186.00 x 145.00 x 3.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |