Apple iPad Pro 12.9" (2015) akku 10300 mAh
calcActive())">
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
A1584
iPad Pro
iPad Pro 12.9"
iPad Pro
iPad Pro 12.9"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
A1577
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPA157SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124986 |
| Korvaa | A1577 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10300mAh / 39.14Wh |
| Mitat | 205.60 x 167.90 x 3.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |