Apple iPad Mini 6 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Apple iPadin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2567
A2568
A2569
iPad Mini 6
A2568
A2569
iPad Mini 6
Korvattavat Apple iPadin alkuperäisakut
A2522
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPadin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
| SKU | CS-IPA522SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181781 |
| Korvaa | A2522 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 132.00 x 81.20 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |