Apple iPad Air 2 / iPad 6 akku 7300 mAh
calcActive())">
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
iPad 6
A1547
A1566
A1567
iPad 6
iPad Air 2
iPad Air 2 WiFi
MGKL2LL/A
MGL12LL/A
MGTX2LL/A
MH1J2LL/A
MH2M2LL/A
MH2N2LL/A
MH2P2LL/A
MH2U2LL/A
MH2V2LL/A
MH2W2LL/A
MH312LL/A
MH322LL/A
MH332LL/A
A1547
A1566
A1567
iPad 6
iPad Air 2
iPad Air 2 WiFi
MGKL2LL/A
MGL12LL/A
MGTX2LL/A
MH1J2LL/A
MH2M2LL/A
MH2N2LL/A
MH2P2LL/A
MH2U2LL/A
MH2V2LL/A
MH2W2LL/A
MH312LL/A
MH322LL/A
MH332LL/A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
A1547
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPA156SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116981 |
| Korvaa | A1547 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.74Wh |
| Mitat | 186.50 x 130.00 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |